بلند ایران پرونده دادگاه کهریزک خانواده

بلند: ایران پرونده دادگاه کهریزک خانواده سعید مرتضوی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + حمله شبانه 4 مرد به مغازه آرایشی

چهار مرد شبانه به مغازه فروش لوازم آرایشی در پایتخت کشور عزیزمان ایران حمله‌ور شده است و با دزدی اموال 150 میلیون تومانی، مغازه‌دار را با دست و پای بسته رها کرد

عکس + حمله شبانه 4 مرد به مغازه آرایشی

حمله شبانه 4 مرد به مغازه آرایشی +عکس

عبارات مهم : ایران

چهار مرد شبانه به مغازه فروش لوازم آرایشی در پایتخت کشور عزیزمان ایران حمله ور شده است و با دزدی اموال 150 میلیون تومانی، مغازه دار را با دست و پای بسته رها کرده و متواری شدند. با گذشت سه ماه از این سرقت، زنی که طراح دزدی بود همراه یکی از اعضای باند دستگیر شد.

به گزارش جام جم، اوایل آبان امسال مردی مغازه دار با حضور در پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از چهارمرد به اتهام دزدی مغازه اش شکایت کرد.

شاکی به افسر تحقیق گفت: من مغازه ای در محله طالقانی دارم که در آن لوازم آرایشی مارک دار می فروشم. شب گذشته در مغازه بودم که چهار مرد پشت سر هم به عنوان مشتری وارد شدند. دو نفراز آنها کرکره مغازه ام را پایین آوردند و در را از داخل قفل کردند.

عکس + حمله شبانه 4 مرد به مغازه آرایشی

وی افزود: بقیه افراد نیز دست و پایم را با طناب بستند. آنها هر چه لوازم آرایشی در مغازه ام داشتم دزدی کرده و با خودرویی از محل دور شدند. من بعد از چند ساعت تلاش توانستم طناب دست و پایم را بازکنم و نجات پیدا کنم. بعدهم آمدم و شکایت کردم. سارقان همه اموال مغازه ام را که 150 میلیون تومان ارزش داشت، دزدی کرده بودند.

با تشکیل پرونده در شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران با دستور بازپرس بهشتی، تحقیقات پلیسی جهت دستگیری سارقان شب رو شروع شد. ماموران در تحقیقات دوباره از شاکی متوجه شدند او صدای یکی از متهمان را به خاطر دارد که بسیار شبیه صدای شوهر یکی از مشتریانش بوده و او چندبار با او تلفنی حرف زده بود که گمان می کند این زوج در این دزدی نقش داشته باشند.

چهار مرد شبانه به مغازه فروش لوازم آرایشی در پایتخت کشور عزیزمان ایران حمله‌ور شده است و با دزدی اموال 150 میلیون تومانی، مغازه‌دار را با دست و پای بسته رها کرد

تحقیقات در این باره ادامه داشت تااین که چند روز پیش شاکی متوجه شد چند بازاریاب اموال وی را جهت فروش به چند مغازه در سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ارائه کرده است.

زمانی که پیگیر ماجرا شده است درمی یابد این اموال را به واسطه همان زن مشتری که به وی شک داشته خریده اند. با مشخص شدن این عنوان روند پیگیری به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و تحقیقات جهت دستگیری مشتری زن و همدستان او ادامه داشت تا این که مشتری زن و مردی که از همدستانش بود، دو روز پیش در عملیات جداگانه پلیسی بازداشت شد. آنها با انتقال به پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بازجویی شدندو اظهاراتی ضد و نقیض مطرح کردند ولی در جریان تحقیق متهم میانسال مدعی شد زن بازداشت شده است طراح دزدی است.

مرد میانسال به افسر تحقیق گفت: من در این دزدی نقشی نداشتم و این زن طراح مهم ماجراست. او خودش چند مرتبه لوازم آرایش مارک دار نزدم آورد. او اموال را به قیمت پایین تری می فروختیم. بعد هم در قبال آن مبلغی به من می داد. من به ماجرا مشکوک شده است بودم که این همه لوازم آرایشی مارک دار را جهت فروش ازکجا می آورد که به من گفت با مرد مغازه داری شریک شده است و او اموال را به او داده تا بعداز فروش سهم خود را برداشته و بقیه را به وی بپردازد. وی افزود: این حرف های او مرا قانع نکرد تا این که بعد از پرس و جو در میان دوستانم متوجه شدم او به کمک افرادی این محموله لوازم آرایشی را از یک مغازه دار دزدی کرده هست. بعد از آن ترسیدم پای خودم هم به ماجرا باز شود؛ به همین علت دیگر جهت فروش لوازم آرایشی با او همراه نشدم. ولی با دستگیری وی، من هم بازداشت شدم.

عکس + حمله شبانه 4 مرد به مغازه آرایشی

این در حالی بود که زن بازداشت شده است مدعی بود سرقتی در کار نبوده و او لوازم آرایشی را جهت فروش از شاکی امانت گرفته و چون سود زیادی نصیب او نکرده وی با شکایت دروغین او را به دردسر انداخته هست. ولی شواهد نشان می داد این زن طراح نقشه دزدی بوده و ردپای او در چند دزدی مشابه به دست آمده که ماموران در حال تحقیق در این باره هستند. جهت این دو نفر قرارقانونی صادر و تحقیقات جهت دستگیری بقیه اعضای این باند ادامه دارد.

چهار مرد شبانه به مغازه فروش لوازم آرایشی در پایتخت کشور عزیزمان ایران حمله‌ور شده است و با دزدی اموال 150 میلیون تومانی، مغازه‌دار را با دست و پای بسته رها کرد

واژه های کلیدی: ایران | تحقیقات | لوازم آرایش | لوازم آرایشی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs