بلند ایران پرونده دادگاه کهریزک خانواده

بلند: ایران پرونده دادگاه کهریزک خانواده سعید مرتضوی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چاره‌ای جهت معضل اسرائیل نیابیم باید ورزش را تعطیل کنیم / پیشکسوت کشتی ایران

عضو شورای فنی کشتی آزاد و دارنده 4 مدال طلای دنیا با بیان اینکه باید فکری اساسی راجع به عنوان روبرو نشدن ورزشکاران کشور عزیزمان ایران برابر ورزشکاران رژیم صهیون

چاره‌ای جهت معضل اسرائیل نیابیم باید ورزش را تعطیل کنیم / پیشکسوت کشتی ایران

پیشکسوت کشتی ایران: چاره ای جهت معضل اسرائیل نیابیم باید ورزش را تعطیل کنیم

عبارات مهم : ایران

عضو شورای فنی کشتی آزاد و دارنده 4 مدال طلای دنیا با بیان اینکه باید فکری اساسی راجع به عنوان روبرو نشدن ورزشکاران کشور عزیزمان ایران برابر ورزشکاران رژیم صهیونیستی کرد، گفت که اگر جهت این معضل چاره اندیشی نشود، باید کل ورزش را تعطیل کرد.

ابراهیم جوادی در گفت وگو با ایسنا راجع به خطر تعلیق کشتی کشور عزیزمان ایران به وسیله IOC بدلیل کشتی نگرفتن علیرضا کریمی آزادکار وزن 86 کیلوگرم کشور عزیزمان ایران برابر حریف اسراییلی در مسابقه های قهرمانی دنیا که تصویر العمل هایی بسیاری را در رسانه های داخلی و بین المللی بدنبال داشت، اظهارکرد: این مسئله مربوط به الان نیست و خیلی وقت است که با آن درگیریم. الان عنوان با گذشته تفاوت پیدا کرده هست. دیگر همه دنیا نسبت به این عنوان حساس شده است اند. اسراییلی ها هم در این میان شیطنت می کنند و به دنبال این هستند با جذب ورزشکاران دیگر کشورها جهت ورزش کشور عزیزمان ایران پرسشها جدی تری ایجاد کنند.

چاره‌ای جهت معضل اسرائیل نیابیم باید ورزش را تعطیل کنیم / پیشکسوت کشتی ایران

دارنده 4 مدال طلای دنیا افزود: زمانی بود که اسراییل اصلا کشتی گیر یا ورزشکار مطرح در رشته های خوب در سطح جهانی و المپیک نداشت و نهایتا یک یا دو کشتی گیر به مسابقه های جهانی می فرستاد ولی الان متاسفانه در همه رده های سنی سرمایه گذاری زیادی کرده و نسبت به جذب کشتی گیران روس و کشورهای بلوک شرق اقدام کرده و در رشته های ورزشی دیگر نیز برنامه ای مشابه را دنبال می کند. بدون شک این عنوان بزودی نه تنها کشتی بلکه جهت کل ورزش کشور عزیزمان ایران در مسابقه های جهانی و المپیک پرسشها عدیده ای ایجاد خواهد کرد. با این وضع یا باید ورزش مان را کلا تعطیل کنیم و به مسابقه های نرویم یا اینکه مسئولان عالیرتبه بنشینند و راه حلی منطقی جهت این چالش و معضل بزرگ پیدا کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که چه راه حلی جهت این عنوان دارید گفت: من راه حل را نمی دانم آیا که مسئول اینکار نیستم. افرادی که مسئولیت دارند باید راه حل پیدا کنند. به ما از اول انقلاب گفته اند که روبرو شدن با ورزشکاران اسراییل خط قرمز ماست و همه هم آن را رعایت کرده ایم ولی اکنون شرایط به هیچ وجه مانند گذشته نیست و عده ای با برنامه می خواهند از این طریق به کشور عزیزمان ایران ضربه بزنند، بنابراین باید عالی ترین راهکار ممکن اندیشیده و اجرا شود.

عضو شورای فنی کشتی آزاد و دارنده 4 مدال طلای دنیا با بیان اینکه باید فکری اساسی راجع به عنوان روبرو نشدن ورزشکاران کشور عزیزمان ایران برابر ورزشکاران رژیم صهیون

پیشکسوت کشتی کشور عزیزمان ایران خاطرنشان کرد: این عنوان پرسشها زیادی را بزودی جهت ورزش کشور عزیزمان ایران بوجود می آورد آیا که همه دنیا بر روی این عنوان حساس شده است اند و دیگر نمی توانیم به بهانه مصدومیت و این حرف ها از روبرو شدن با ورزشکاران رژیم صهیونیستی خودداری کنیم. باید مسئولان فکری اساسی کنند تا آسیب های این اتفاق به حداقل برسد.

واژه های کلیدی: ایران | مسابقه | پیشکسوت | ورزشکاران | کشتی ایران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs